KONST / Litografier / Färglitografi 12422044
nr 1242 2044
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 196/310. Motivet: 41x31 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:47:36
4/3 00:52:44
300 kr
5/3 14:51:17
18 mar
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren